1C: Profesionālis

1C: Profesionālis

Šobrīd „1C:Grāmatvedība priekš Latvijas 8” – ir viena no visizplatītākajām grāmatvedības programmām un prasme strādāt tajā – visbiežāk ir svarīgākais un veiksmīgākais darba nosacījums kā grāmatvedim, tā arī jebkuram citam finanšu sfēras darbiniekam.
Iekārtojoties jaunā darbā, ja pie izvirzītajām prasībām jums būs iespēja pievienot sertifikātu „1C:Profesionālis”, tad jusu iespēja tikt augsti apmaksāta prestiža darbā palielināsies vairākkārt.
Kas tas pa sertifikātu un kā to var dabūt, to mēs aplūkosim mūsu rakstā.

Kas tas ir?

Kas ir sertifikāts „1C:Profesionālis” un kādas priekšrocības tas dod savam īpašniekam. Šis ertifikāts – ir oficiāls dokuments, kuru izsniedz kompānija 1C, pēc veiksmīgas sertificēta eksāmena nokārtošanas, kā jūsu komplekss zināšanas apstiprinājums dažādu 1C programmas konfigurācijas jomā.

Kāpēc ir vajadzīgs sertifikāts „1C:Profesionālis”?

Pats galvenais, ka sertifikāts sniedz priekšrocības kā lietotājam, tā arī visam uzņēmumam. Ja grāmatvedim ir tāds sertifikāts, tas norāda ne tikai uz to, ka viņam ir pietiekoša pieredze un iemaņas strādājot ar visām programmas „1:C Uzņēmums 8” konfigurācijām, bet arī dod pārliecību par savu kvalifikāciju, zināšanas un prasmes.

Ja jums ir sertifikāts „1C:Profesionālis”, palielinās jūsu iespēja pretendēt uz stabilu prestižu darbu, jūs iegūsiet cieņu no kolēģiem un vadītāja puses, ātras karjeras izaugsmes iespējas un, protams, ievērojāmi lielāku darba algu.

Pieņemot darbā darbinieku ar sertifikātu „1C:Profesionalis”, uzņēmumam garantēti pievienojas darbā augstākās klases speciālists, kurš būs spējīgs veikt darbu uzņēmumā jaunā grāmatvedības uzskaites līmenī. Balstoties uz sertificētu darbinieku zināšanām ir iespēja objektīvi novērtēt darba meklētāju profesionālas iemaņas. 

Ko spēj sertifikāta „1C:Profesionālis” īpašnieks.

Prasmes, kuras piemīt sertificētām speciālistam iekļauj sevī:

  • Uzstādīšanu un sagatavošanu darbam programmu „1C:Uzņēmums”;
  • Patstāvīga programmas labošana, saskaņā ar izmaiņām LR likumdošanā vai grāmatvedības uzskaites kārtošanas metodikā
  •   Prasme sagatavot iekšējās un ārējas atskaites īsā laikā, kā arī bez kļūdām strādāt ar grāmatvedības, finanšu un noliktavas tirdzniecības informāciju;
  •     Sistēmu administrēšana, datu saglabātības nodrošinājums.
    Un daudz ko citu


    Bieži organizācijas pašas piedāvā testēt savus darbiniekus, lai apliecināt viņu 1C:Uzņēmums grāmatvedības zināšanas.

    Kā nolikt sertifikāciju.

     Lai saņemt sertifikātu „1C:Profesionālis”, nepieciešams nolikt sertificētu eksāmenu. Eksāmens ir pieejams datorā testa veidā un sastāv no 14 jautājumiem par dažādām tēmām, kas saistītās ar programmas uzstādīšanu, iestatījumiem un darbu. Katram jautājumam ir atbilžu varianti. Kopējais laiks visu uzdevumu izpildīšanai – 30 minūtes. Lai nokārtotu sertifikāciju, nepieciešāms pareizi atbildēt uz 12 no 14 jautājumiem

Sertifikāts „1C:Profesionālis” – tas ir oficiāls dokuments, kuru izsniedz kompānija 1C, gadījumā ja ir veiksmīgi nolikts tests, kā jūsu zināšanu apliecinājums „1C:Grāmatvedības” izmantošanas un pielietošanas jomā. Tikai 12 pareizās atbildes no 14 jautājumiem un Jūs kļūsiet „1C:Profesionālis”!

Testa „1C:Profesionālis” pieņemšanas datumi
MartsAprīlis
Maijs
Jūnijs
05. martā 
02. aprīlī
07. maijā
04. jūnijā
12. martā
09. aprīlī 14. maijā 11.  jūnijā
19. martā 16. aprīlī 21. maijā 18.  jūnijā
26. martā 23. aprīlī 28. maijā 25.  jūnijā